טופס 160 ds - טופס בקשת ויזה לארה"ב

השלמת טופס זה מהווה שלב ראשוני בתחילת תהליך הוצאת ויזה לארה"ב. בתום השלמת הטופס ושליחתו, נציגנו יצרו אתכם קשר להמשך התהליך.

לתשומת לבכם:

  • יש להימנע ממידע כוזב.
  • יש לדייק בפרטי הדרכון.
  • שדה המסומן ב "*" הינו שדה חובה.

בסיום השלמת טופס זה תופנו לדף תשלום. במידה ושילמתם באמצעות נציג טלפוני אין צורך בתשלום נוסף.

עצם היותכם מופנים לדף אישור שליחת טופס, משמע שטופס בקשת ויזה לארה"ב נשלח בהצלחה, ואין צורך לוודא זאת, נציגנו יצרו איתכם קשר במשך תהליך הוצאת הויזה.

אני מאשר את אמיתות הפרטים בטופס, וידוע לי שטעות או שינוי בפרטים שאינו תוך 24 שעות מרגע שליחת הטופס יחייב אותי בתשלום נוסף עבור עריכת מסמכים מחדש ותיאום ראיון חדש בסך 119 ש"ח לאדם.

אם יש לכם ספק ו/או שאינכם בטוחים לגבי הפרטים אנא התייחסו להערות שנמצאות לצד אותו השדה. אם עדיין אינכם יודעים מה לרשום, אנא ציינו 0000 או "לא ידוע"

אצלנו, בחברת ויזה טו אול, קיים צוות מומחים, אשר בקיא בכל הקשור בקבלת ויזה למדינות שונות וארה"ב בראשם.

מיד נציג בפניכם כיצד מתחיל תהליך השגת הויזה לארה"ב ומהו טופס בקשת ויזה לארצות הברית, הטופס החשוב ביותר שתצטרכו למלא.

כידוע אזרחי מרבית המדינות מחוץ לארצות הברית, המבקשים להיכנס לארצות הברית מסיבות שונות, זקוקים לאשרת כניסה הידועה בשם ויזה.

גם אתם, לפני שתסיימו את סידורי הנסיעה, תצטרכו להגיע לשגרירות האמריקאית, לצורך ראיון אישי, וזאת מפני החשש האמריקאי מפני הגירה של תושבי חוץ אליה ללא קבלת אזרחות או אישור עבודה חוקי.

אל הראיון בשגרירות יש להביא מסמכים שונים, שאחד החשובים שבהם הוא טופס שנקרא 160 ds.

טופס 160 ds

מילוי טופס בקשה לויזה לארצות הברית נעשה באופן מקוון, כלומר באמצעות האינטרנט. חשוב מאוד למלא אותו בקפידה, ללא השמטות וללא טעויות.

המשמעות של מילוי חלקי, מוטעה או שגוי, היא שלא תוכלו לקבל את הויזה או, לכל הפחות, שתחוו עיכוב משמעותי בתהליך.

טפסים אישיים – ויזה לארה"ב

ויזה לארה"ב טפסים אישיים, משמע שטופס בקשה לויזה לארה"ב הוא טופס אישי.

במילים אחרות, גם בנסיעה משפחתית, למשל, כל אחד מבני המשפחה חייב להגיע לראיון כאשר ברשותו טופס ויזה לארה"ב משלו.

ההמלצה היא להדפיס את הטופס באמצעות מדפסת לייזר, ולא במדפסת דיו.

הסיבה לכך היא שעל הטופס ישנו ברקוד אשר חייב להיות ברור וקריא עבור קורא ברקודים. הדפסה במדפסת לייזר מבטיחה שההדפסה תהיה איכותית במידה מספקת, בכדי למנוע בעיות.

קבלת עזרה במילוי הטופס

מילוי טופס בקשה לויזה לארה"ב נעשה בשפה האנגלית בלבד. עובדה זו, יחד עם החובה למלא את הטופס בצורה מלאה ומדויקת, עשויה ליצור בעיה לאחוז ניכר מהמבקשים להיכנס לארה"ב.

על רקע זה, חשוב לדעת שאנו, בחברת ויזה טו אול, מסייעים בתהליך קבלת הויזה, ומעמידים לרשות לקוחותינו טופס 160 ds בעברית, אשר יקל מאוד בהמשך, בעת שתידרשו למלא את הטופס בשפה האנגלית.

השירות שלנו בסיוע בהגשת טפסים לויזה לארצות הברית ובקבלת ויזה לא מסתיים רק במתן דוגמא של טופס ds160.

אנו מציעים חבילה של שירותים, שכוללת קביעת תור בשגרירות, ליווי התהליך מתחילתו ועד סופו, מסירת עדכונים שוטפים ללקוחותיה ועוד.

אנו נמנע מכם לשלם תשלומי אגרות מיותרות ונדאג לכם לשקט נפשי. עם הצוות המנוסה של ויזה טו אול, ביחד עם ליווי של עורכי דין בעלי ניסיון בהשגת ויזות לארה"ב, התהליך יהיה פשוט יותר, קל יותר, ומהיר יותר.