הוצאת ויזה לארה"ב | ויזות לארצות הברית – Visa2all

גרין קארד

השתתפות בהגרלת גרין קארד – ויזה 2 אול / visa 2 all

בכל שנה ארצות הברית מעניקה ל 50,000 אזרחים מכל רחבי העולם, אפשרות להשתתף בהגרלת גרין קארד, המעניקה אשרת הגירה לרצות הברית ולקבל מעמד של תושב קבע.

ארצות הברית פועלת על פי האידיאל האמריקני אשר שואף לקבל אליה מגוון רחב של מהגרים, שלבסוף ייצרו גיוון ושונות באוכלוסיה שבארצות הברית ולהביא לחיזוק הכלכלה האמריקאית וייצוב המשק. 

לאזרחי מדינת ישראל, כמו גם אזרחים רבים מרחבי העולם (למעט מדינות ספציפיות, שנאסר עליהן להשתתף בהגרלה, בעקבות מספר מהגרים גבוה שמהגר ממדינות אלו לארה"ב), קיימת האפשרות להיכלל בהגרלה לבקשת הגרין קארד.

בכל שנה, החל מה- 1 לאוקטובר, רשויות ההגירה לארה"ב מאפשרים את הגשת המסמכים. על מנת להגיש את המסמכים עבור הגרלת הגרין קארד לארצות הברית, יש למלא מסמכים, אשר מטרתם להעיד על השכלה, ניסיון בעבודה ועוד מידע כללי ובסיסי אשר לבסוף יביאו לזכאות בקבלת הגרין קארד כחלק מההגרלה. כבר מה- 1 למאי, בכל שנה, הזוכים בהגרלה מקבלים הודעת זכיה.

אנו נפנה אתכם להמשך הנחיות בהליך התכנית להגרלת הגרין קארד, על מנת להגיע עם התשלומים והטפסים הנדרשים.

שלב זה, הינו שלב חשוב ביותר, מכיוון שעצם הזכייה לא מבטיחה קבלת אישור כניסה מידי לארצות הברית. המועמדים להוכיח כי הם לא יהוו נטל כלכלי על ארצות הברית ולעמוד בקריטריונים, שיזכו אותם בקבלת וויזת הגירה לארצות הברית.

במידה ויש לכם שאלות בכל תהליך הגרלת הגרין קארד,קיבלת את הבשורה המיוחלת וזכיתם בהגרלה, זקוקים לסיוע אל מול רשויות ההגירה לארצות הברית, או שאתם כבר בעלי גרין קארד ונתקלת בבעיה, עו"ד יאיר ממן ישמח לעמוד לרשותכם.

צור קשר לקבלת ייעוץ משפטי לגבי הגירה לארצות הברית:
עדין ללא גרין קארד? אנחנו כאן.
כידוע, גרין קארד מאפשר לכם להתגורר ולעבוד בצורה חוקית בארה"ב. 
רוצים להשתתף בהגרלת ה GREEN CARD הבאה? יש לכם שאלות? 
לחצו קבלו מידע עכשיו מנציג מומחה שיבדוק את רלוונטיות הבקשה עבורכם בטלפון- 0747035722

Scroll Up
WhatsApp chat