טיפים לראיון בשגרירות ארצות הבריתאיך להצליח בראיון לקבלת ויזה לארה"ב - visa2all
טל: 0747035722
דוא”ל: support@visa2all.co.il
שלח טופס יצירת קשר >>
לקבלת הטבות מיוחדות לחברי visa2all
פיקוח עו"ד על נהלי החברה ותקינותה
 
 
       
 


 

 

.

 

איך להצליח בראיון

 
דף הבית >> בקשת ויזה לארה"ב >> הכנה לראיון לקבלת ויזה >> איך להצליח בראיון

גילוי נאות חיוני והכרחי מכל הבחינות. העדרו עלול להכשיל אתכם ולגרום לדחיית בקשתכם לקבלת ויזה לארה"ב. על מנת להצליח בריאיון הגילוי הנאות היא תנאי הכרחי אבל לא (בהכרח) תנאי מספיק.

חשוב שכל המסמכים שלכם ימולאו היטב, גם מבחינת התוכן וגם מבחינה טכנית. שכל סימן בהן יהיה ברור, קריא, קל לזיהוי. חשוב שמטרת השהייה שלכם תהלום ותצדיק את סוג הוויזה שאתם מבקשים. חשוב שיהיה מתאם מלא.

בשעת הריאיון היו מודעים לא רק למלים היוצאות מפיכם אלא גם לשפת הגוף. היו נינוחים, רגועים, בוטחים בעצמכם. אם המטרה שלכם הגלויה,המוצהרת, היא – אכן- המטרה האמתית שלשמה אתם מבקשים את הוויזה, אין לכם סיבה לחשוש. הימנעו מגילויי עצבנות או חוסר סבלנות. אל תניעו איברים, אל תתגרדו. שבו ישר והיישירו עיניים אל המראיין. זכרו- אתם לא בחקירה, שמטרתה להוציא מכם פרטים מוכמנים; אתם בריאיון שמטרתו לברר ולוודא את מטרת השהייה שלכם.

כאשר קיימת הלימה בין השפה השקטה, הרגועה, הבוטחת, ובין שפת הגו, הנינוחה והשקטה נוצרת אמינות. המטרה שלכם אינה להרשים את המראיין אלא לשכנע אותו. אתם לא נדרשים לנימוקים מופרכים לצורך השכנוע אלא לאמירת אמת, לגילוי נאות.

אם אתם חוששים מהריאיון רצוי ומומלץ להתייעץ עם מומחים ואף לקבל הדרכה ולבצע סימולציה, שבמסגרתה תשיבו על שאלות שאתם צפויים להישאל. אם וככל שתבואו מוכנים לריאיון כך תוכלו לצלוח אותו בהצלחה.

פעמים רבות דווקא הדבר הפשוט והקל הוא הדבר הנכון. אף שעצם המעמד שבו  אתם נשאלים שאלות יוצרת בכל תחושה של בירור או אף חקירה, חשוב להדגיש שוב ושוב – מטרת הריאיון אינה לגרום לכם להודות במשהו שביצעתם או לא ביצעתם אלא, כאמור, לקבל מידע מדויק ומפורט שעל פי ייקבע האם תקבלו את הוויזה הנכספת והמיוחלת. 

איך להמנע מסירוב בזמן הראיון והגברת הסיכויים לקבלת ויזה לארה"ב?                                                              

במידה ואתם עושים את התהליך לבדכם חשוב מאוד שכל הפרטים בטפסים יהיו מדויקים, לכן יש לעבור שוב ולבדוק כל פרט ופרט בצורה קפדנית.

שימו לב לתמונות שעליכם להביא לראיון, מלבד המידה המיוחדת  ( 5*5 ס"מ) חשוב מאוד לשים לב שהשיער לא מסתיר את המצח והאוזנים ,מצחיק ! אבל זאת הסיבה שהרבה נכשלים ואלו הן הדרישות.

 
 

המלצות נוספות לפני הראיון בשגרירות ארה"ב:

חשוב מאוד להגיע לראיון עם טפסים נוספים מעבר לדרישות השגרירות , כגון:

3 תלושי משכורת אחרונים, אישור מעסיק שאכן מאשר שלאחר חופשתכם בארה"ב ושאתם מתכננים לחזור לעבודה כרגיל. דבר נוסף שמאוד יסייע כמו חוזה מסוים שיש לכם או חוזה שכירות דירה או עסק וכדומה. בקיצור כל מסמך שמוכיח לשגרירות את מחויבותכם לארץ ומוכיח ללא צל של ספק שאתם חייבים לחזור ארצה וכי יש דברים הקושרים אתכם לכאן גם חברתית וגם כלכלית.

לסיכום: אנו רוצים לתת לכם עצה חשובה לגבי תהליך הוצאת הויזה לארה"ב.

כיום עלות הבקשה לויזה היא כ 600 ש"ח לאדם(160$), אם אתם רוצים לחסוך זמן רב, ספקות, או טרטורים מיותרים מאחר ולא הגעתם עם המסמכים כראוי

אתם מוזמנים להצטרף אלינו ולהנות מחוויה שמתחילה בויזה לארה"ב ומסתיימת בהמון הטבות לכלל לקוחותינו.

   מלא טופס ויזה לארה"ב עכשיו

 

 
 info@visa2all.co.il  | צור קשר תקנון וגילוי נאות 
 visa2all, כיכר הנשיא 3/426, שדרות. טלפון: 1700500073

 
לייבסיטי - בניית אתרים